KONGSVINGER / Lia
Du møter selger direkte på visning - den personen som vet hvor sola kommer først inn om morgenen og hvor de beste skiløypene ligger. Få all informasjon fra første hånd og still spørsmål direkte til den som kjenner boligen best.
Legg inn bud enkelt og sikkert med BankID-verifisering. Du får SMS-varsler ved nye bud og kan følge budrunden i sanntid. Systemet er mer oversiktlig og lettere å bruke enn tradisjonelle meglersider.
Oppgjørsselskap med konsesjon fra Finanstilsynet håndterer alle formelle aspekter. Kontrakt signeres digitalt med BankID, og overtakelsesprotokollen gjennomføres enkelt på telefon. Alt foregår i henhold til avhendingsloven.

Leiligheten fremstår lys og moderne. Hyggelig terrasse med fantastisk utsikt og fin kveldsol. Boligen inneholder: 1. etasje med entré, stue og kjøkken, underetasje med 3 soverom, gang, bad og wc. Det følger også med garasje, med opplegg for ladestasjon til bil. Elbil-lader (32A) er også montert på vegg foran inngang, ved godkjent biloppstillingsplass.
Rolig og fint nabolag. Det er kort vei til skole, barnehage og butikk, busstopp i umiddelbar nærhet.
Forkjøpsrett Medlemmer av borettslaget/boligbyggelaget har forkjøpsrett. Avklaring av forkjøpsrett og godkjenning fra borettslagets styre skjer i etterkant av salget. Forkjøpsrett utlyses på www.kobbl.no. Gebyr for å benytte forkjøpsrett er kr 7 981,- Det gjøres oppmerksom på at det må tegnes medlemskap i Kongsvinger og omegns boligbyggelag (KOBBL). Skal det være flere eiere må hver enkelt ha sitt medlemskap. Medlemskapet koster kr 500,- + kr 300,- i årskontingent ved innmelding. Om du ikke har mulighet til å komme på visning, holder jeg gjerne privatvisning. Ta kontakt, så finner vi en tid. Jeg har tegnet boligselgerforsikring, og anbefaler også kjøper å tegne boligkjøperforsikring.
2 800 000 kr (Prisantydning) 195 218 kr (Andel av fellesgjeld) --- 2 995 218 kr (Pris inkl. fellesgjeld) Omkostninger 8 200 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt)) 500 kr (Tinglysing av pantedokument) 500 kr (Tinglysing av skjøte) --- 9 200 kr (Omkostninger totalt) --- 3 004 418 kr (Totalpris inkl. omkostninger) NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses én låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer. Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr: 500 kr (Panterett med urådighet) 5 588 kr (Eierskiftegebyr)
Kommunenr: 3401
Gårdsnr: 30
Bruksnr: 221
Ring oss på 23 90 59 00 (9–16, ukedager), eller legg igjen ditt telefonnummer så ringer vi deg opp.
Her kan du sjekke hvordan Propr fungerer - helt uforpliktende.
Chat: 9–19 på hverdager, 11–18 på søndager
Send e-post: post@propr.no
Ring oss: 23 90 59 00 (10–16, ukedager)