BEITOSTØLEN sentrum
Leiligheten består av entre, garderobe med garderobeskap, bad, ett soverom med dobbeltseng og en sovealkove med køyeseng. Stue og spisestue med åpen kjøkkenløsning. Fra stuen er det utgang til terrassen. Leiligheten disponerer også en bod og garasjeplass med montert lader for elbil.
Leiligheten ligger i sentrum av Beitostølen, med et rikholdig utvalg av forretninger og spisesteder like i nærheten. Beitostølen er kjent for sikre snøforhold og nærhet til Jotunheimen. Her finnes et godt utbygget alpinanlegg og et stort skiløypenett med preparerte skiløyper like utenfor. Beitostølen profilerer seg som en helårsdestinasjon, og det er derfor rikelig med aktiviteter her hele året, både for store og små. Sommerstid er det fine turstier både i umiddelbar nærhet og i Jotunheimen.
2 400 000 kr (Prisantydning) 2 415 kr (Andel av fellesgjeld) --- 2 402 415 kr (Pris inkl. fellesgjeld) Omkostninger 585 kr (Tinglysingsgebyr skjøte) 585 kr (Tinglysingsgebyr pantedokument) 60 050 kr (Dokumentavgift) 172 kr (Pantattest) 11 500 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt)) --- 72 892 kr (Omkostninger totalt) --- 2 475 307 kr (Totalpris inkl. omkostninger) NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer. Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr: 585 kr (Tinglysingsgebyr sikringsobligasjon) 1 875 kr (Eierskiftegebyr)
Kommunenr: 3453
Gårdsnr: 9002
Bruksnr: 5
Festenr: 15
Seksjonsnr: 9
Du møter selger direkte på visning - den personen som vet hvor sola kommer først inn om morgenen og hvor de beste skiløypene ligger. Få all informasjon fra første hånd og still spørsmål direkte til den som kjenner boligen best.
Legg inn bud enkelt og sikkert med BankID-verifisering. Du får SMS-varsler ved nye bud og kan følge budrunden i sanntid. Systemet er mer oversiktlig og lettere å bruke enn tradisjonelle meglersider.
Oppgjørsselskap med konsesjon fra Finanstilsynet håndterer alle formelle aspekter. Kontrakt signeres digitalt med BankID, og overtakelsesprotokollen gjennomføres enkelt på telefon. Alt foregår i henhold til avhendingsloven.

Ring oss på 23 90 59 00 (9–16, ukedager), eller legg igjen ditt telefonnummer så ringer vi deg opp.
Her kan du sjekke hvordan Propr fungerer - helt uforpliktende.
Chat: 9–19 på hverdager, 11–18 på søndager