STAVANGER / VERVEN
Du møter selger direkte på visning - den personen som vet hvor sola kommer først inn om morgenen og hvor de beste skiløypene ligger. Få all informasjon fra første hånd og still spørsmål direkte til den som kjenner boligen best.
Legg inn bud enkelt og sikkert med BankID-verifisering. Du får SMS-varsler ved nye bud og kan følge budrunden i sanntid. Systemet er mer oversiktlig og lettere å bruke enn tradisjonelle meglersider.
Oppgjørsselskap med konsesjon fra Finanstilsynet håndterer alle formelle aspekter. Kontrakt signeres digitalt med BankID, og overtakelsesprotokollen gjennomføres enkelt på telefon. Alt foregår i henhold til avhendingsloven.

Høydepunkter: - Velholdt toppleilighet med flott sjøutsikt - Vestvendt og romslig balkong med gode solforhold og plass til grill og utemøbler - Oppgradert standard og helfliset bad - To soverom + eget vaskerom - To boder (en i leiligheten og en i garasjen) - Parkering i lukket anlegg (lader til elbil kan installeres) - Beliggenhet i populære Verven - Kort gangavstand til sentrum, sjøen, kollektivtransport, matbutikker og kafeer
Verven kombinerer historisk sjarm med moderne byliv, og byr på koselige kafeer, restauranter og den spennende Pedersgata like ved. Badedammen med grillplass og bademuligheter, dagligvarehandel, apotek, treningssentre og lekeplasser finnes rett i nabolaget. På få minutters gange er du i Stavanger sentrum med shopping, kulturtilbud og offentlig transport. Området gir også gode muligheter for rekreasjon, med turområder langs sjøen like utenfor døren. Her kan du nyte kaffe på Ostehuset, konsert på Tou Scene eller streetfood på Fortou – alt innen kort gangavstand.
Hvitevarer (oppvaskmaskin, vaskemaskin, tørketrommel og komfyr) medfølger. Kjøleskap kan medfølge. Klesskap på begge soverom, garderobeskap i entré medfølger. Øvrig møblering kan avtales. Selger har tegnet boligselgerforsikring.
4 400 000 kr (Prisantydning) 18 115 kr (Andel av fellesgjeld) --- 4 418 115 kr (Pris inkl. fellesgjeld) Omkostninger 10 900 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt)) 110 450 kr (Dokumentavgift) 545 kr (Tinglysing av pantedokument) 545 kr (Tinglysing av skjøte) --- 122 440 kr (Omkostninger totalt) --- 4 540 555 kr (Totalpris inkl. omkostninger) NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses én låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer. Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr: 6 570 kr (Eierskiftegebyr) 545 kr (Panterett med urådighet)
Kommunenr: 1103
Gårdsnr: 52
Bruksnr: 422
Seksjonsnr: 39
Ring oss på 23 90 59 00 (9–16, ukedager), eller legg igjen ditt telefonnummer så ringer vi deg opp.
Her kan du sjekke hvordan Propr fungerer - helt uforpliktende.
Chat: 9–19 på hverdager, 11–18 på søndager
Send e-post: post@propr.no
Ring oss: 23 90 59 00 (10–16, ukedager)